Mariola Chowaniec

Cześć, mam na imię Mariola

Jestem dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z pacjentem. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zarówno żywieniową, psychodietetyczną jak również z zakresu medycyny stylu życia i zdrowia publicznego.
Rozwiążę Twoje problemy z odżywianiem i nadmierną masą ciała. Pomogę  wdrożyć korzystne dla Ciebie nawyki żywieniowe i osiągnąć Twój zamierzony cel sylwetkowo-zdrowotny. Skutecznie i bez wyrzeczeń. Gwarantuję miłą atmosferę współpracy i pełne zaangażowanie w Twój proces.

Trochę więcej o mnie...

Magister Zdrowia Publicznego o specjalizacji Dietetyka, ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny. Stale poszerzam swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Studia podyplomowe z Psychodietetyki na uczelni SWPS w Katowicach nauczyły mnie praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu psychologii odżywiania. Studia podyplomowe z Dietetyki Klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie przygotowały mnie do pracy z pacjentem wymagającym pomocy żywieniowej w chorobach.

Na co dzień układam plany żywieniowe i udzielam konsultacji dietetycznych. Prowadzę również procesy psychodietetyczne dla osób z zaburzoną relacją z jedzeniem. Zajmuję się indywidualną współpracą dietetyczną, w której zawarty jest proces zmiany nawyków żywieniowych, nauka odżywiania oraz wsparcie dietetyczne w przebiegu choroby. Ponadto jestem trenerką personalną i pomagam innym zarówno poznać jak i polubić aktywność ruchową.

Jakim dietetykiem jestem?

Racjonalnym. Bez nakazów, zakazów, restrykcji.

Opiekuńczym. Empatia pozwala mi lepiej poznać potrzeby moich klientów.

Profesjonalnym. Uczę, wyjaśniam, szukam najlepszych rozwiązań. Bez pośpiechu, bez krytyki.

Bazuję na dowodach naukowych. Obalam mity żywieniowe.

Czerpię radość i motywację do dalszej pracy obserwując poprawę komfortu życia i samopoczucia osób, którym pomagam.

Zainteresowany? Zainteresowana? Zobacz, co możemy razem zrobić w trakcie współpracy indywidualnej  

Współpraca indywidualna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram